AKČNÍ NABÍDKA NA TEPELNÁ ČERPADLA DAIKIN ALTHERMA-DOTACE 15 000,00 KČ.

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma vzduch-voda split

 

 
Nízkoteplotní tepelné čerpadlo Daikin Altherma je kompletní zařízení, které obsahuje vytápění, ohřev TUV a možnost chlazení. Je vhodné zejména pro vytápění novostavby a nízkoenergetických domů. Jednotky mají zaručený provoz až do venkovní teploty -25°C. Díky nesporné účinnosti při využití energie je systém Daikin Altherma ideálním řešením pro snížení spotřeby energie a snížení emisí CO2 . Vhodné pro všechny klimatické podmínky.  Tento systém vytápění může být připojen ke všem typům radiátorů. To zahrnuje podlahové topení, radiátory, topné spirály a konvektory tepelného čerpadla. 
 
 
 
Kompaktní řešení pak zahrnuje i integrovaný zásobník na teplou vodu o objemech 190 nebo 260 l.  Inteligentní ovladače nabízejí možnost stanovení rozvrhu (zahřívání zásobníku ve stanovenou denní dobu) a funkci přihřívání (automatické přihřívání ve chvíli, kdy teplota klesne pod zvolené minimum).
 
 
Zde najedete technické parametry nebo nás kontaktujte a my Vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku.
Daikin Altherma s výkonem 4 až 8 kW má specifickou konstrukci, která brání hromadění námrazy na výměníku venkovní jednotky. Venkovní jednotka disponuje volně zavěšeným výměníkem, díky tomuto řešení odpadá nutnost instalace elektrického vyhřívání:

Daikin Altherma s výkonem 11 až 16 kW disponuje speciální ochranou proti mrazu, která brání hromadění námrazy na výměníku venkovní jednotky. Průchod horkého plynu: horké chladivo v plynném skupenství přicházející z kompresoru proudí skrze spodní desku, čímž udržuje spodní část bez námrazy a všechny drenážní otvory zůstávají průchodné. Průchod podchlazeného plynu: před tím, než se potrubí s chladivem dělí v rozvaděči na vlásenky, prochází chladivo spodní částí výměníku, což brání hromadění námrazy v této části:

Integrovaná, volně stojící jednotka
 
Součástí této jednotky je i zásobník teplé užitkové vody z nerezové oceli, a to včetně všech přípojek. Všechny potřebné komponenty (oběhové čerpadlo, expanzní nádoba, elektrický záložní zdroj atd.) jsou obsaženy v této jednotce. Nejsou tedy nutné další náklady. Všechny servisované části jsou přístupné z přední strany, to zjednodušuje servis a zároveň omezuje riziko poškození důležitých komponent při úniku vody.  Rozdíl mezi tradičním řešením a integrovanou vnitřní jednotkou:
 
 

 

 

 

Navštivte také klimatizace!


Fujitsu Clint Daikin PZP Nibe

KONTAKTY

TEL.:+ 420 596 123 292
GSM:+ 420 603 411 550
E-MAIL:arktis@arktis-servis.cz
Vyplatí se levné nebo "drahé"
tepelné čerpadlo?
Odpověď naleznete
v článku
Vyplatí se levné nebo drahé tepelné čerpadlo?
 

Zaujala Vás naše nabídka? Udělejte první krok a vyplňte náš POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Tepelná čerpadla dokáží

 • vytápět Váš dům
 • ohřívat TUV
 • klimatizovat v létě
 • ohřívat Váš bazén
Certifikace
Tepelná čerpadla Fujitsu byla testována Strojírenským zkušebním ústavem v Brně a certifikována podle platných norem. Výkonové charakteristiky byly měřené podle normy ČSN EN 14511.

Proč byste nás měli kontaktovat?

 • Nabídneme Vám kvalitní tepelná čerpadla, která jsou šetrná k životnímu prostředí a dokáže Vám poskytnout komfort 365 dní v roce

 • Odborná konzultace a zpracování projekčních podkladů pro tepelná čerpadla

 • Montáž na klíč – dodáme, namontujeme, zařídíme vše potřebné

 • V případě zájmu Vám tepelná čerpadla předvedeme v praxi

 • Záruční a pozáruční servis je u nás samozřejmostí

 • Garance servisu minimálně po dobu 10-ti let

 • S našim tepelným čerpadlem získáte nízký tarif odběru elektřiny 22 hodin denně na celý dům

Arktis servis, s.r.o.